شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ , 25 Jun 2022
تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۸
کد مطلب : 4157

 اسامی كشته شدگان حادثه واژگون شدن اتوبوس ایرانی در نزدیكی شهر ارزروم تركیه ، مشخص شد.
یك دستگاه اتوبوس ایرانی بامداد روز (جمعه ) در نزدیكی شهر ارزروم در شرق تركیه واژگون شد كه در این حادثه ، چهار نفر كشته و ۲۴ نفر زخمی شدند. براساس این گزارش، این اتوبوس كه از استانبول عازم ایران بود در منطقه پاسینلر در دره ای نزدیك شهر ارزروم سقوط كرد.

بی احتیاطی راننده و لغزندگی جاده باعث واژگون شدن اتوبوس حامل مسافرانی ایرانی در نزدیكی شهر ارزروم تركیه اعلام شده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا ، ' مینا عباسیون ' ، ' منصور سحری ' الهام سحری ' و ' خدیجه نیم كار' چهار تن از مسافران این اتوبوس بودند كه جان خود را از دست دادند.

سخنگوی كنسولگری ایران در ارزروم پیش از این از وخیم بودن وضعیت جسمانی سه تن از مسافران اتوبوس ایرانی ، خبر داده بود.

وی گفت : ۲۴ تن از مسافران اتوبوس ایرانی كه بامداد دیروز در نزدیكی شهر ارزروم دچار حادثه شدند، هم اكنون در بیمارستان های این شهر بستری هستند كه حال سه تن از آنان وخیم اعلام شده است.

سخنگوی كنسولگری كشورمان در ارزروم اظهارداشت : این سه تن در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ارزروم و تحت نظر پزشكان قرار دارند.

او وضعیت دیگر مصدومان این تصادم را مطلوب توصیف كرد و گفت : این مصدومان به صورت سرپایی مداوا شده اند و امروز از بیمارستان ها ترخیص و زمینه بازگشت آنان به ایران فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به كشته شدن چهار تن از مسافران این اتوبوس كه از استانبول عازم ایران بود، تصریح كرد: هماهنگی های لازم با پزشك قانونی شهر ارزروم به عمل آمده و به زودی، فوت شدگان به ایران منتقل خواهند شد.

او در ادامه اظهارداشت: كاركنان كنسولگری ایران در ارزروم پس از اطلاع از وقوع این حادثه در محل این تصادم رانندگی حاضر شده و زمینه انتقال مصدومان را به بیمارستان های این شهر فراهم كردند.

سخنگوی كنسولگری ایران در ارزروم با اشاره به شرایط نامساعد جوی در ایام فروردین و تعطیلات نوروزی در شرق تركیه اظهارداشت: با توجه به شرایط بد آب هوایی و نامناسب بودن رفت و آمد در جاده ها در شرق تركیه ، بیشترین تصادفات در این ایام رخ می دهد.

https://ccsi.ir//vdci.wa5ct1azybc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عضويت در خبرنامه