پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ , 30 Mar 2023
تاریخ انتشار :شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب : 25073
سخنگوی وزارت خارجه حمله به سفارت جمهوری آذربایجان را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه امروز اقدام مسلحانه در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان در تهران را که به کشته‌شدن یک نفر منجر شده است شدیداً محکوم کرد.
به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پی اقدام مسلحانه انجام‌شده در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان در تهران که متأسفانه به کشته شدن یک نفر منجر شده است، این اقدام را شدیداً محکوم کرد.
کنعانی ضمن تسلیت و ابراز همدردی عمیق با خانواده این عضو سفارت و نیز دولت و ملت آذربایجان، اظهار داشت: نیروهای انتظامی و امنیتی بلافاصله وارد عمل شده فرد ضارب را دستگیر کردند که هم‌اکنون تحت بازجویی قرار دارد.
سخنگوی وزارت امور خارجه در ادامه افزود: با دستور ویژه مقامات سیاسی و امنیتی کشور، موضوع با اولویت و حساسیت بالا در حال بررسی است تا ابعاد این اقدام و انگیزه ضارب مشخص شود.
کنعانی تأکید کرد: نتیجه بررسی‌های اولیه مقامات و دستگاه‌های ذی‌ربط، حاکی از انگیزه‌های شخصی در ورای این اقدام است، فلذا با توجه به‌ ورود فوری دستگاهها و نهادهای ذی‌ربط انتظامی، امنیتی و قضائی، توصیه می‌گردد رسانه‌ها از انتشار اخبار غیرموثق و گمانه‌زنی‌ها در این رابطه اجتناب نمایند.
کنعانی تصریح کرد، اطلاعات دقیقتر در این خصوص با تکمیل روند بررسی‌ها منتشر خواهد شد.
 
  https://ccsi.ir//vdcgwz9x.ak9nu4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عضويت در خبرنامه