کد مطلب : 18017
ادامه تظاهرات مردم ترکیه علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آنکارا؛ ­بدنبال اعلام روز جمعه به عنوان روز خشم از سوی سازمان های فلسطینی انتظار می رود در شهرهای مختلف ترکیه نیز تظاهرات های ضد آمریکایی و صهیونیستی برگزار شود.
خشم مسلمانان جهان و ترکیه از برسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی دونالد ترامپ رفته رفته افزایش و گسترش می یابد.
در ترکیه سازمان های اجتماعی و شهرداری ها از مردم دعوت کرده اند تا بعد از نماز جمعه دست به تظاهرات ضد آمریکایی و ضد اسراییلی بزنند. شهرداری ها با ارسال پیامک به شهروندان خواستار شرکت در این تظاهرات شده اند.
سفارتخانه ها و کنسولگری های آمریکا و رژیم صهیونیستی در ترکیه تدابیر امنیتی را افزایش داده اند.
انجمن های حمایت از حقوق بشر ترکیه و همچنین سندیکاهای کارمندی و کارگری نیز از برگزاری تظاهرات با عنوان ًجمعه قدس ً بعد از نماز جمعه خبر دادند.
در حالیکه طی دو روز گذشته بسیاری از شهرهای ترکیه شاهد تظاهرات ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی بودند انتظار می رود بعد از نماز جمعه امروز ترکیه شاهد بیشترین اعتراضات مردمی نسبت به اقدام پلید رییس جمهور آمریکا در برسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و تصویب انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس اشغالی باشد.
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵