کد مطلب : 21261
قدردانی رحمان از برگزارکنندگان نشست سیکا
يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳
قدردانی رحمان از برگزارکنندگان نشست سیکا
امامعلی رحمان رئیس جمهور تاجیکستان از سطح برگزاری نشست سران کنفرانس تعامل و اعتمادسازی آسیا - سیکا- Conference on Interaction and Confidence-Building Measures in Asia - CICA که به میزبانی تاجیکستان در دوشنبه برگزار شد، اظهار رضایت و قناعت مندی نمود.
به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان به نقل از اسپوتنیک، امامعلی رحمان ضمن قدردانی از برگزارکنندگان همایش پنجم سیکا گفت، از مقام داران دوشنبه، راننده ها و ساکنان پایتخت، بی پایان منت دار است.
امامعلی رحمان همچنین اظهار داشت، از راهبران مقامات اجراییه دولتی دوشنبه و همه ساختارها و مقامات کشور برای برگزاری جلسات بین المللی درسطح بالای تشکیلات در محیطی آباد و آرام اظهار سپاس نمود و منت داری بی پایان خودرا به اهالی، مسئولان و راننده ها برای مسئولیت بالای شهروندی، آداب سطح بالا در معاشرت، فرهنگ بالای مهمان داری و مهمان نوازی و خدمت رسانی باکیفیت به هیئت مهمانان تاجیکستان بیان کرد.
بنا بر اطلاع منبع ، رحمان تاکید کرد، برگزاری این همایش در سطح بالا نتیجه زحمات و تلاش های ساختارهای شهری و سهم ارزشمند ساکنان پایتخت  بود.
در همین حال رئیس جمهور تاجیکستان برای همایش روسای جمهور به مناسبت 20 سالگی تاسیس سازمان همکاری شانگهای که در دوشنبه سال 2021 برگزار می شود، کمیته تدارکات تشکیل داده و قاهر رسول زاده را راهبر آن تعیین کرده است.
نشست  سیکا در تاجیکستان که باعث رضایتمندی امامعلی رحمان شده است با اشتراک هیئت حدود 30 دولت 14-15 ژوئن در شهر دوشنبه برگزار شد.
امامعلی رحمان، قاهر رسول زاده را به عنوان مسئول آماده سازی و برگزاری این نشست  تعیین کرده بود
 
Share/Save/Bookmark