کد مطلب : 16759
وابسته فرهنگی سرکنسولگری نخجوان: زمینه‌های مساعدی برای تعاملات در حوزه ورزش بین ایران و نخجوان وجود دارد
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۳
به گزارش بنیاد مطالعات قفقاز، اعضای تیم مشت زنی استان گلستان که به نمایندگی از طرف جمهوری اسلامی ایران در پانزدهیمن دوره مسابقات ورزشی جام ریاست جمهوری کشور آذربایجان در نخجوان شرکت کرده اند، با حسین آقازاده وابسته فرهنگی سرکنسولگری ج.ا.ایران، نخجوان دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست که در فضایی صمیمانه در سالن شهدا منا سرکنسولگری برگزار شد، وابسته فرهنگی سرکنسولگری ضمن ابراز خرسندی از حضور و شرکت تیم مشت‌زنی استان گلستان در مسابقات بین‌المللی نخجوان تاکید کرد با توجه به ویژگی‌های نزدیکی و اشتراکات فرهنگی استان‌های شمالی کشورمان با نخجوان، زمینه‌های مساعدی برای تعاملات و همکاری‌ها در حوزه ورزش و جوانان بین ایران و نخجوان وجود دارد. حسین آقازاده افزود تبادل تیم های ورزشی بطور متقابل با همکاری مسوولان استان آذربایجان غربی در دوره اخیر رشد یافته و امید می‌رود در آینده شاهد گسترش همکاری‌ها باشیم.
علی بیانی رییس هیات بوکس استان گلستان در این نشست گفت این اولین حضور تیم بوکس استان گلستان در مسابقات بین‌المللی است و تجربیات ارزنده‌ای در این دور مسابقات بدست آمد. وی اظهار کرد که مسوولان ورزش استان گلستان نیز علاقمند به توسعه همکاری‌های ورزشی با نخجوان می‌باشند و با شناختی که در این مسابقات کسب شد، تلاش می‌کنیم از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها دو طرف برای تقویت ورزش جوانان بهره‌برداری کنیم.
غفوری نماینده وزارت ورزش و جوانان و رییس اداره ورزش شهرستان گنبد نیز ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار، تاکید کرد می‌توان برنامه‌های مشترکی برای رشد ورزش جوانان تدارک و هماهنگ کرد.
گفتنی است علی آبروان، عبدالحکیم بیگدر، احسان آدای، عبدالوحید ایمن، امید آرمند، سهیل قنبری، یاسین قوشلی و بنیامین کاظمی در اوزان 46-52-57-63-54-70+66و مثبت 80 مشتزنان گلستانی حاضر در این رقابت‌ها هستند که محمدرضا ترمیمی، علیرضا الوندی و علی نادری به‌عنوان داور و مربی و ...دیگر اعضا هیات اعزامی می باشند.
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵