کد مطلب : 18894
سومین بانک روسیه معامله با ارز رمزنگار را آغاز می کند
دوشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶
گازپروم بانک روسیه تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی ارائه خدمات با ارزهای رمزنگار را برای برخی از مشتریان بزرگ خود در سوئیس انجام می دهد.
به گزارش  اسپوتنیک، سومین بانک بزرگ روسیه، گازپروم بانک اعلام کرد که اولین طرح آزمایشی انجام معاملات با ارزهای رمزنگار را در شرکت فرعی خود در سوئیس تا اواخر سال جاری میلادی راه اندازی خواهد کرد.
علت اجرای معاملات از سوی این بانک بزرگ روسی در سوئیس به قوانین بازتر این کشور در مقایسه با روسیه بر می گردد. در حال حاضر بکارگیری ارزهای رمزنگار در روسیه همچنان نظامند نشده است.
همچنین الکساندر سوبول مدیر عامل گازپروم بانک روسیه در این باره گفت: اکنون طرحی برای انجام معاملات با ارزهای رمزنگار در طیف وسیعی نداریم و رفتن ما به این سمت به تقاضای فعلی از سوی برخی مشتریان بزرگ این بانک بر می گردد.
مدیر عامل گازپروم بانک روسیه گفت: انجام معاملات با ارزهای رمزنگار را آزمایشی انجام خواهیم داد و خدمات ارزهای رمزگار برای معاملات بزرگ در دستور کار ما قرار ندارد و صرفا آن را برای خودمان انجام می دهیم.
وی در ادامه گفت: برخی از مشتریان بزرگ ما علاقمند به دریافت چنین خدماتی هستند و اکنون در پی راه های ممکن به منظور چگونگی سازماندهی آن هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵