کد مطلب : 20771
رشد ۳۶ درصدی صادرات به جمهوری آذربایجان / ۷۰۶ هزار تن کالا صادر شد
جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵
بر اساس آمار صادرات به جمهوری آذربایجان در ۱۰ ماه سال جاری نسبت مدت مشابه سال پیش از لحاظ وزنی ۳۵.۲۰ درصد و از لحاظ ارزش ۳۶.۶۳ درصد افزایش یافته است.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان بر اساس تازه‌ترین آمار گمرک از تجارت خارجی ۱۰ ماه سال جاری، بیش از ۷۰۶ هزار تن کالا به ارزش بیش از ۳۴۰ میلیون و ۳۶۲ هزار دلار از ایران به جمهوری آذربایجان صادر شده است.
صادرات انجام شده به جمهوری آذربایجان از لحاظ وزنی ۰.۷۴ درصد و از لحاظ ارزش ۰.۹۴ درصد از کل ارزش صادرات ایران در این مدت را شامل می‌شود و از این حیث جمهوری آذربایجان در میان کشور‌های دریافت‌کننده کالا از ایران در رتبه پنجم قرار گرفته است.
در ۱۰ ماه سال گذشته بیش از ۵۲۲ هزار تن کالا از ایران به جمهوری آذربایجان صادر شده بود که ارزش آن بیش از ۲۴۹ میلیون و ۱۰۵ هزار دلار بوده است.
صادرات ایران به جمهوری آذربایجان در مدت مشابه سال گذشته از لحاظ وزنی ۰.۵۳ درصد و از لحاظ ارزش ۰.۷۰ درصد از کل صادرات انجام شده در مدت مذکور بود.
بر اساس آمار میزان صادرات به جمهوری آذربایجان در ۱۰ ماه امسال نسبت مدت مشابه سال پیش حاکی از آن است که صادرات به این کشور از لحاظ وزنی ۳۵.۲۰ درصد و از لحاظ ارزش ۳۶.۶۳ درصد افزایش یافته است.
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵