کد مطلب : 23101
لغو محدودیت‌ها در انجام پروازهای بین‌المللی از روسیه
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۷
لغو محدودیت‌ها در انجام پروازهای بین‌المللی از روسیه
پروازهای بین‌المللی از روسیه به سایر کشورها، در وهله نخست به سه کشور انگلیس، ترکیه و تانزانیا، بعد از چند ماه توقف به دلیل شیوع ویروس کرونا، از امروز (شنبه) سر گرفته شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، روسیه از امروز (شنبه)، اول ماه آگوست (11 مرداد ماه) پروازهای بین المللی که چند ماه پیش به دلیل اقدامات محدود کننده در رابطه با جلوگیری از شیوع همه گیری ویروس کرونا قطع شده بود، را از سر گرفته است.
سه کشور نخستی که ارتباط هوایی از روسیه با آنها برقرار شد، انگلیس، ترکیه و تانزانیا هستند. از ابتدای ماه آگوست شهروندان روس قادر خواهند بود تا به لندن، آنکارا، استانبول و جزیره زنگبار (در تانزانیا) و از تاریخ 10 آگوست (20 مرداد) هم به شهرهای آنتالیا، بدروم و دالامان، سفر کنند.
 آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه گزارش داده است که پس از ازسرگیری پروازها به سمت ترکیه، تعدادی از آژانس‌های خطوط هوایی روسی در نظر دارند پروازهای خود به چند شهر این کشور را آغاز کنند.
بر اساس این گزارش، از امروز (شنبه)، اول آگوست، مرزهای روسیه با جمهوری آبخازیا نیز گشوده می شود.
یک منبع خبری آژانس حمل و نقل هوایی فدرال به این خبرگزاری گفت که موضوع آغاز مجدد پروازهای بین المللی از روسیه به تمامی کشورها از تاریخ 11 آگوست (21 مرداد ماه) مورد بررسی قرار دارد، ولی هنوز تصمیم گیری نهایی در این رابطه اتخاذ نشده است
 
 
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵