کد مطلب : 19998
دیدار روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران و جمهوری آذربایجان
جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱
در دیدار روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بر لزوم تقویت همکاری‌ها در مبارزه با مواد مخدر تاکید شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار "محمدمسعود زاهدیان"، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با ژنرال "هازی اصلانوف"، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر جمهوری آذربایجان دیدار و گفت و گو کرد.
سردار زاهدیان در این دیدار، ضمن تشریح اقدامات جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با قاچاق مواد مخدر، اظهار داشت: این نشست ها باید به صورت نوبه ای و سالیانه برگزار شود.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا عنوان کرد: رابطه ما با کشور جمهوری آذربایجان مطلوب است و در فرایند مبارزه با مواد مخدر دو کشور همکاری های خوبی دارند.
وی با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر ایران و جمهوری آذربایجان گفت : آمادگی خود را برای اعزام افسر رابط به کشور جمهوری آذربایجان اعلام می کنیم.
سردار زاهدیان در خاتمه با تأکید بر لزوم تقویت همکاری ها میان دو کشور، خاطرنشان کرد: تبادل اطلاعات و تجربیات در خصوص قاچاق مواد مخدرمیان دو کشور می تواند در مبارزه جدی با این پدیده شوم موثر باشد.

اقدامات ایران در مبارزه با مواد مخدر ستودنی است

"هازی اصلانوف" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور آذربایجان نیز در این دیدار با بیان اینکه در مبارزه با مواد مخدر هر دو کشور عزم راسخ دارند، اظهار کرد: تلاش های جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با مواد مخدر ستودنی است و آمادگی همه جانبه و جدی خود را برای تقویت همکاری با ایران اعلام می کنیم.
وی از پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور جمهوری اسلامی ایران برای میزبانی این جلسه تقدیر و تشکر کرد و گفت: برای همه کارکنان و همکاران شما آرزوی موفقیت و برای ملت ایران، سعادت آرزو دارم.
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵