کد مطلب : 19529
آلمان: اوزیل باید دلیل دیدار با اردوغان را توضیح بدهد
دوشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶
رییس فدراسیون فوتبال آلمان توضیح مسوت اوزیل درباره دلیل ملاقات با اردوغان را خواستار شد. قبل از شروع جام جهانی روسیه، ملاقات مسوت اوزیل و ایلکای گوندوغان دو ستاره ترک تبار آلمان با رییس‌جمهور ترکیه حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد و خیلی‌ها نمایش ضعیف و نیمکت نشینی اوزیل در جام جهانی را نیز به همین موضوع ربط دادند
آلمان: اوزیل باید دلیل دیدار با اردوغان را توضیح بدهد
به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، قبل از شروع جام جهانی روسیه، ملاقات مسوت اوزیل و ایلکای گوندوغان دو ستاره ترک تبار آلمان با رییس‌جمهور ترکیه حاشیه‌های زیادی ایجاد کرد و خیلی‌ها نمایش ضعیف و نیمکت نشینی اوزیل در جام جهانی را نیز به همین موضوع ربط دادند.
گریندل، رییس فدراسیون فوتبال آلمان درباره پرونده دو بازیکن تیمش گفت: این که هنوز مسوت اوزیل واکنشی به این موضوع نداشته است ناراحت کننده است. هواداران انتظار داشتند که اوزیل حداقل پاسخی به این ماجرا و سوال‌ها داشته باشد. اوزیل باید دلیل این کار خود را برای هواداران آلمان توضیح دهد. این درست است که به یک بازیکن ملی که یک اشتباهی کرده است فرصت دوباره بدهیم. ما منتظر خواهیم بود تا او از تعطیلات برگردد و به این موضوع واکنش نشان دهد.
او در ادامه گفت: در تیم ملی آلمان همه کنار هم برنده می‌شویم و همه کنار هم بازنده می‌شویم. او مدتها در تیم ملی تلاش کرد و ما قدردان این تلاش هستیم. او در تیم قهرمان جام جهانی بازی کرد و اگر قرار است اوزیل ببازد، باید آلمان ببازد؟ ما انتقادها و توهین‌هایی که او شنیده است را درک می کنیم ولی این موضوع را اصلا نمی‌توان کتمان کرد که کار اوزیل اشتباه بوده است و دعوت دوباره او به تیم ملی هم در دست سرمربی خواهد بود.
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵