کد مطلب : 19591
سناتور جف فلیک جمهوریخواه: دیدار خصوصی ترامپ با پوتین اقدامی «شرم آور» و «اشتباه» بود
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷
سناتور جف فلیک جمهوریخواه: دیدار خصوصی ترامپ با پوتین اقدامی «شرم آور» و «اشتباه» بود
سناتور جمهوریخواه آمریکا با انتقاد از عملکرد رئیس جمهور این کشور در نشست محرمانه با همتای روسی خود، آن را اقدامی «شرم آور» و «اشتباه» خواند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گود مورنینگ امریکا، سناتور «جف فلیک» جمهوریخواه روز سه شنبه عملکرد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور در نشست محرمانه روز دوشنبه با «ولادیمیر پوتین» را اقدامی «شرم آور» و «اشتباه» خواند.
این سناتور آریزونا در گفتگو با شبکه خبری «اِی بی سی» گفت که اگر نشست ترامپ و پوتین «آنگونه که کاخ سفید می گوید، یک پیروزی است؛ فکر می کنم که همه ما دوست داریم بدانیم پس شکست چیست؟!»
فلیک همچنین گفت که انجام این دیدار خصوصی با ولادیمیر پوتین یک اشتباه بود. بنابر این، او و تمام متحدان آمریکا بسیار نگران هستند.
لازم به ذکر است که «دونالد ترامپ» روز سه شنبه در یک تناقض گویی آشکار حمایت خود از نهادهای اطلاعاتی آمریکا را اعلام کرد. این در حالی است که  ترامپ یک روز پیش از آن (دوشنبه) در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با «ولادیمیر پوتین» همتای روس خود، یافته ها و جمع بندی نهادهای اطلاعاتی آمریکا در مورد مداخله ادعایی مسکو در انتخابات ۲۰۱۶ این کشور را به دلیل آنچه که «تکذیبیه قدرتمند و محکم ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه» خواند، رد کرده بود
 
 
Share/Save/Bookmark