کد مطلب : 21002
میزان درآمد ترکیه از جذب گردشگر در سال ۲۰۱۸
يکشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷
ترکیه سال گذشته میزبان ۳۹.۵ میلیون بازدید کننده بود و ۲۹.۵ میلیارد دلار از این راه درآمد داشت. درآمد گردشگری ترکیه می‌تواند با دیجیتال کردن شرکت‌های گردشگری تا 2023 به 100 میلیارد دلار برسد
به گزارش تسنیم، به نقل از آژانس خبری آناتولی؛ درآمد گردشگری ترکیه می‌تواند با دیجیتال کردن شرکت‌های گردشگری تا ۲۰۲۳ به ۱۰۰ میلیارد دلار برسد.
رمضان بکر، مدیر شرکت گردشگری و تکنولوژی دیجیتال گروه CRM گفت:« ما باید بخش گردشگری خود را در جهت درست توسعه دهیم. ما باید درآمد گردشگری را از ۶۷۰ دلار برای هر بازدید کننده به ۱۰۰۰ دلار برسانیم».
ترکیه می‌تواند با اطمینان از رضایت مشتری در بخش گردشگری، میزبان گردشگرانی
ترکیه سال گذشته میزبان ۳۹.۵ میلیون بازدید کننده بود و ۲۹.۵ میلیارد دلار از این راه درآمد داشت
از گروه‌های پردرآمد باشد.
او تاکید کرد که تغییر دیجیتالی شرکت‌های گردشگری فرصت های بازاریابی بهتری را فراهم می کند و رضایت بیشتر مشتری را در پی دارد.
به لطف تکنولوژی‌های دیجیتال، شرکت‌های گردشگری می‌توانند با آگاهی از اولویت‌های غذایی، سرگرمی و اقامتی مشتریان، خدمات باکیفیت‌تری به آنها ارائه دهند.
بکر گفت بسیاری شرکت های گردشگری یا وب سایتی ندارند یا نمی‌توانند همگام با دنیای دیجیتال پیش بروند.
وی تاکید کرد شرکت‌های گردشگری باید عضو شبکه‌های اجتماعی باشند، با مشتریان ارتباط برقرار کنند و دنباله‌روی تکنولوژی‌های جدید باشند.
وی خاطرنشان کرد که مشتریان قبل از بازدید، از طریق دنیای مجازی از تمام جزئیات باخبر می‌شوند.
ترکیه سال گذشته میزبان ۳۹٫۵ میلیون بازدیدکننده بود و ۲۹٫۵ میلیارد دلار از این راه درآمد داشت. این کشور در ۲۰۲۳ میزبان ۵۰ میلیون گردشگر خواهد بود.
Share/Save/Bookmark