کد مطلب : 18754
پوتین: روسیه آماده مذاکره درباره هر موضوعی است
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳
پوتین: روسیه آماده مذاکره درباره هر موضوعی است
رئیس جمهور روسیه در گفتگویی با شبکه ان بی سی از آمادگی کشورش برای مذاکره درخصوص هر موضوعی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در گفتگو با شبکه ان بی سی اظهار داشت که مسکو همیشه آماده گفتگو در مورد مسائل مختلف است. این مسائل، شامل مسائل موشکی، فضای مجازی و مبارزه با تروریسم  است.
پوتین درمورد رابطه روسیه و آمریکا گفت: ما آماده ایم تا در آرامش، صحبت کنیم و همه مسائل را حل کنیم. رییس جمهور فعلی آمریکا می خواهد این کار را انجام دهد، اما قدرت هایی وجود دارد که مانع از انجام آن می شوند.
وی موضوع دخالت روسیه در انتخابات آمریکا را به شدت رد کرد و گفت: روسیه اصلا چنین هدفی نداشته و ندارد. ممکن است چنین بحث هایی برای یک کاندیدای خاص مورد استفاده باشد و نه برای روسیه.
پوتین با اشاره به اوضاع سوریه، به ویژه اتهامات مربوط به سلاح های شیمیایی که ادعا شده توسط دولت سوریه مورد استفاده قرار گرفته است، افزود: مسئولیت انجام این جنایات بر عهده گروه های افراطی است. این نتیجه اعمال جنایتکاران و عناصر رادیکال و تروریست هایی است که این جنایات را برای تحت فشار قرار دادن رئیس جمهور سوریه انجام می دهند. اخبار مربوط به استفاده دمشق از سلاح شیمیایی، نادرست است.
رئیس جمهور روسیه در پاسخ به این که آیا در قانون اساسی روسیه تغییری به وجود خواهد آمد یا خیر، اظهار داشت که من برنامه ای برای اصلاح قانون اساسی ندارم.
 
 
Share/Save/Bookmark