کد مطلب : 18499
پوتين: تلفن هوشمند ندارم
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
رئيس جمهور روسيه: کارکنان دولت من حضور پر رنگي در فضاي مجازي و اينترنت دارند. من تقريباً از اينترنت هيچ استفاده اي نمي کنم.
به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري صداوسيما به نقل از خبرگزاري فرانسه از مسکو، ­ولاديمير پوتين رييس جمهور روسيه روز پنج شنبه گفت تلفن هوشمند ندارد. وي سال گذشته هم گفته بود که از اينترنت استفاده نمي کند و در شبکه هاي اجتماعي حضور ندارد.
رئيس جمهور روسيه در واکنش به سخنان ميخاييل کوالچوک (Mikhaïl Kovaltchouk)، مدير مؤسسه تحقيقات ملي خروشچف که گفته بود امروزه همه مردم تلفن هوشمند دارند، گفت که او چنين وسيله اي ندارد.
رييس جمهور 65 ساله روسيه در سال 2005 هم گفته بود که تلفن همراه ندارد. وي که از 17 سال پيش در راس قدرت در روسيه است و براي انتخابات رياست جمهوري 18 مارس آينده هم داوطلب شده است، سال گذشته در جريان ديدار با گروهي از جوانان روس گفته بود که بعد از اتمام کارهاي روزانه اش که اغلب دير وقت است، ترجيح مي دهد به جاي استفاده از اينستاگرام به رختخواب برود.
پوتين همچنين اضافه کرده بود: « کارکنان دولت من حضور پر رنگي در فضاي مجازي و اينترنت دارند. من تقريباً از اينترنت هيچ استفاده اي نمي کنم».
بر خلاف ولاديمير پوتين، دميتري مدودف، نخست وزير 52 ساله روسيه اغلب با تلفن هوشمند خود در انظار عمومي ظاهر مي شود و پيوسته در صفحات اجتماعي رسمي خود در اينستاگرام و فيس بوک، عکس ها خود را به اشتراک مي گذارد.
Share/Save/Bookmark
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵